BC-SOC--WCup Qualifying Glance,3492

2022 World Cup Qualifying Glance

Eds: Updates

By The Associated Press

All Times EDT

NORTH AND CENTRAL AMERICA AND CARIBBEAN

FINAL ROUND

Top three teams qualify

Fourth-place team advances to intercontinental playoff

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Mexico;3;2;1;0;4;2;7
Canada;3;1;2;0;5;2;5
Panama;3;1;2;0;4;1;5
Honduras;2;0;2;0;1;1;2
United States;2;0;2;0;1;1;2
El Salvador;2;0;2;0;0;0;2
Costa Rica;2;0;1;1;0;1;1
Jamaica;2;0;0;2;1;5;0

Thursday, Sept. 2

At Toronto

Canada 1, Honduras 1<

At Panama City, Panama

Panama 0, Costa Rica 0<

At Mexico City

Mexico 2, Jamaica 1<

At San Salvador, El Salvador

El Salvador 0, United States 0<

Sunday, Sept. 5

At Kingston, Jamaica

Panama 3, Jamaica 0<

At San Salvador, El Salvador

El Salvador 0, Honduras 0<

At San Jose, Costa Rica

Mexico 1, Costa Rica 0<

At Nashville, Tenn.

United States 1, Canada 1<

Wednesday, Sept. 8

At Toronto

Canada 3, El Salvador 0<

At San Jose, Costa Rica

Costa Rica 1, Jamaica 1<

At Panama City, Panama

Panama 1, Mexico 1<

At San Pedro Sula, Honduras

Honduras vs. United States. 10:35 p.m.<

Thursday, Oct. 7

At Austin, Texas

United States vs. Jamaica, 7:30 p.m.<

At San Pedro Sula, Honduras

Honduras vs. Costa Rica, 8:05 p.m.<

At Mexico City

Mexico vs. Canada, 9:40 p.m.<

At San Salvador, El Salvador

El Salvador vs. Panama, 10:05 p.m.<

Sunday, Oct. 10

At San Jose, Costa Rica

Costa Rica vs. El Salvador, 6 p.m.<

At Kingston, Jamaica

Jamaica vs. Canada, 6 p.m.<

At Mexico City

Mexico vs. Honduras, 6:45 p.m.<

At Panama City, Panama

Panama vs. United States, 9:05 p.m.<

Wednesday, Oct. 13

At Columbus, Ohio

United States vs. Costa Rica, 7 p.m.<

At Toronto

Canada vs. Panama, 7:30 p.m.<

At San Pedro Sula, Honduras

Honduras vs. Jamaica. 8:05 p.m.<

At San Salvador, El Salvador

El Salvador vs. Mexico, 10:05 p.m.<

Friday, Nov. 12

Canada vs. Costa Rica

Honduras vs. Panama

El Salvador vs. Jamaica

United States vs. Mexico<

Tuesday, Nov. 16

Canada vs. Mexico

Costa Rica vs. Honduras

Panama vs. El Salvador

Jamaica vs. United States<

Thursday, Jan. 27, 2022

Honduras vs. Canada

United States vs. El Salvador

Costa Rica vs. Panama

Jamaica vs. Mexico<

Sunday, Jan. 30, 2022

Canada vs. United States

Honduras vs. El Salvador

Mexico vs. Costa Rica

Panama vs. Jamaica<

Wednesday, Feb. 2, 2022

El Salvador vs. Canada

United States vs. Honduras

Mexico vs. Panama

Jamaica vs. Costa Rica<

Thursday, March 24, 2022

Costa Rica vs. Canada

Panama vs. Honduras

Jamaica vs. El Salvador

Mexico vs. United States<

Sunday, March 27, 2022

Canada vs. Jamaica

Honduras vs. Mexico

El Salvador vs. Costa Rica

United States vs. Panama<

Wednesday, March 30, 2022

Panama vs. Canada

Jamaica vs. Honduras

Mexico vs. El Salvador

Costa Rica vs. United States

EUROPE

Winners qualify

Second-place teams advance to European playoffs

along with two best Nations League group winners that did not qualify

GROUP A

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Portugal;5;4;1;0;11;4;13
Serbia;5;3;2;0;12;7;11
Luxembourg;4;2;0;2;5;8;6
Ireland;5;0;2;3;5;8;2
Azerbaijan;5;0;1;4;3;9;1

Wednesday, Sept. 1

At Luxembourg

Luxembourg 2, Azerbaijan 1<

At Sao Joao da Venda, Portugal

Portugal 2, Ireland 1<

Saturday, Sept. 4

At Dublin, Ireland

Ireland 1, Azerbaijan 1<

At Belgrade, Serbia

Serbia 4, Luxembourg 1<

Tuesday, Sept. 7

At Baku, Azerbaijan

Azerbaijan 0, Portugal 3<

At Dublin, Ireland

Ireland 1, Serbia 1


GROUP B

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Spain;6;4;1;1;13;5;13
Sweden;4;3;0;1;7;3;9
Greece;4;1;3;0;5;4;6
Kosovo;5;1;1;3;3;9;4
Georgia;5;0;1;4;2;9;1

Thursday, Sept. 2

At Batumii, Georgia

Kosovo 1, Georgia 0<

At Stockholm

Sweden 2, Spain 1<

Sunday, Sept. 5

At Pristina, Kosovo

Kosovo 1, Greece 1<

At Badajoz, Spain

Spain 4, Georgia 0<

Wednesday, Sept. 8

At Athens, Greece

Greece 2, Sweden 1<

At Pristina, Kosovo

Spain 2, Kosovo 0<


GROUP C

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Italy;6;4;2;0;12;1;14
Switzerland;4;2;2;0;4;1;8
Northern Ireland;4;1;2;1;4;3;5
Bulgaria;5;1;2;2;3;6;5
Lithuania;5;0;0;5;1;13;0

Thursday, Sept. 2

At Florence, Italy

Italy 1, Bulgaria 1<

At Vilnius, Lithuania

Northern Ireland 4, Lithuania 1<

Sunday, Sept. 5

At Sofia, Bulgaria

Bulgaria 1, Lithuania 0<

At Basel, Switzerland

Switzerland 0, Italy 0<

Wednesday, Sept. 8

At Reggio Emilia, Switzerland

Italy 5, Lithuania 0<

At Belfast, Northern Ireland

Northern Ireland 0, Switzerland 0<


GROUP D

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
France;6;3;3;0;8;3;12
Ukraine;5;0;5;0;6;6;5
Finland;4;1;2;1;4;5;5
Bosnia-Herz.;4;0;3;1;5;6;3
Kazakhstan;5;0;3;2;5;8;3

Wednesday, Sept. 1

At Nur-Sultan, Kazakhstan

Kazakhstan 2, Ukraine 2<

At Strasbourg, France

France 1, Bosnia-Herzegovina 1<

Saturday, Sept. 4

At Helsinki, Finland

Finland 1, Kazakhstan 0<

At Kyiv, Ukraine

Ukraine 1, France 1<

Tuesday, Sept. 7

At Zenica, Bosnia-Herzegovina

Bosnia-Herzegovina 2, Kazakhstan 2<

At Lyon, France

France 2, Finland 0


GROUP E

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Belgium;6;5;1;0;21;4;16
Czech Republic;5;2;1;2;8;7;7
Wales;4;2;1;1;5;5;7
Belarus;5;1;0;4;6;15;3
Estonia;4;0;1;3;6;15;1

Thursday, Sept. 2

At Ostrava, Czech Republic

Czech 1, Republic Belarus 0<

At Tallinn, Estonia

Belgium 5, Estonia 2<

Sunday, Sept. 5

At Kazan, Russia

Wales 3, Belarus 2<

At Brussels

Belgium 3, Czech Republic 0<

Wednesday, Sept. 8

At Kazan, Russia

Belgium 1, Belarus 0<

At Cardiff, Wales

Wales 0, Estonia 0<


GROUP F

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Denmark;6;6;0;0;22;0;18
Scotland;6;3;2;1;9;5;11
Israel;6;3;1;2;14;11;10
Austria;6;2;1;3;9;13;7
Faeroe Islands;6;1;1;4;4;14;4
Moldova;6;0;1;5;3;18;1

Wednesday, Sept. 1

At Copenhagen, Denmark

Denmark 2, Scotland 0<

At Torsvollur, Faeroe Islands

Israel 4, Faeroe Islands 0<

At Zimbru, Moldova

Austria 2, Moldova 0<

Saturday, Sept. 4

At Torsvollur, Faeroe Islands

Denmark 1, Faeroe Islands 0<

At Haifa, Israel

Israel 5, Austria 2<

At Glasgow, Scotland

Scotland 1, Moldova 0<

Tuesday, Sept. 7

At Vienna, Austria

Austria 0, Scotland 1

At Copenhagen, Denmark

Denmark 5, Israel 0

At Torsvollur, Faeroe Islands

Faeroe Islands 2, Moldova 1


GROUP G

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Netherlands;6;4;1;1;22;6;13
Norway;6;4;1;1;12;5;13
Turkey;6;3;2;1;16;13;11
Montenegro;6;2;2;2;8;9;8
Latvia;6;1;2;3;7;10;5
Gibraltar;6;0;0;6;3;25;0

Wednesday, Sept. 1

At Riga, Latvia

Latvia 3, Gibraltar 1<

At Oslo, Norway

Norway 1, Netherlands 1<

At Istanbul

Turkey 2, Montenegro 2<

Saturday, Sept. 4

At Riga, Latvia

Norway 2, Latvia 0<

At Gibraltar

Turkey 3, Gibraltar 0<

At Eindhoven, Netherlands

Netherlands 4, Montenegro 0<

Tuesday, Sept. 7

At Podgorica, Montenegro

Montenegro 0, Latvia 0<

At Amsterdam

Netherlands 6, Turkey 1

At Oslo, Norway

Norway 5, Gibraltar 1


GROUP H

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Croatia;6;4;1;1;8;1;13
Russia;6;4;1;1;10;4;13
Slovakia;6;2;3;1;7;5;9
Slovenia;6;2;1;3;4;7;7
Malta;6;1;1;4;6;11;4
Cyprus;6;1;1;4;1;8;4

Wednesday, Sept. 1

At Ta'Qali, Malta

Malta 3, Cyprus 0<

At Moscow

Russia 0, Croatia 0<

At Ljubljana, Slovenia

Slovenia 1, Slovakia 1<

Saturday, Sept. 4

At Nicosia, Cyprus

Russia 2, Cyprus 0<

At Ljubljana, Slovenia

Slovenia 1, Malta 0<

At Ljubljana, Slovenia

Croatia 1, Slovakia 0<

Tuesday, Sept. 7

At Split, Croatia

Croatia 3, Slovenia 0<

At Moscow

Russia 2, Malta 0<

At Bratislava, Slovakia

Slovakia 2, Cyprus 0


GROUP I

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
England;6;5;1;0;18;2;16
Albania;6;4;0;2;10;6;12
Poland;6;3;2;1;19;8;11
Hungary;6;3;1;2;12;10;10
Andorra;6;1;0;5;4;14;3
San Marino;6;0;0;6;1;24;0

Thursday, Sept. 2

At Andorra La Vella, Andorra

Andorra 2, San Marino 0<

At Budapest, Hungary

England 4, Hungary 0<

At Warsaw

Poland 4, Albania 1<

Sunday, Sept. 5

At Tirana, Albania

Albania 1, Hungary 0<

At London

England 4, Andorra 0<

At San Marino

Poland 7, San Marino 1<

Wednesday, Sept. 8

At Tirana, Albania

Albania 5, San Marino 0<

At Budapest, Hungary

Hungary 2, Andorra 1<

At Warsaw, Poland

Poland 1, England 1<


GROUP J

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Germany;6;5;0;1;17;2;15
Armenia;6;3;2;1;7;9;11
Romania;6;3;1;2;9;6;10
North Macedonia;6;2;3;1;11;6;9
Iceland;6;1;1;4;6;14;4
Liechtenstein;6;0;1;5;2;15;1

Thursday, Sept. 2

At Reykjavik, Iceland

Romania 2, Iceland 0<

At St. Gallen, Switzerland

Germany 2, Liechtenstein 0<

At Skopje, North Macedonia

North Macedonia 0, Armenia 0<

Sunday, Sept. 5

At Reykjavik, Iceland

Iceland 2, North Macedonia 2<

At Stuttgart, Germany

Germany 6, Armenia 0<

At Bucharest, Romania

Romania 2, Liechtenstein 0<

Wednesday, Sept. 8

At Yerevan, Armenia

Armenia 1, Liechtenstein 1<

At Reykjavik, Iceland

Germany 4, Iceland 0<

At Skopje, North Macedonia

North Macedonia 0, Romania 0<

SOUTH AMERICA

Top four teams qualify

Fifth place advances to playoff

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Brazil;7;7;0;0;17;2;21
Argentina;7;4;3;0;12;6;15
Ecuador;8;4;1;3;16;10;13
Uruguay;8;3;3;2;12;10;12
Colombia;8;2;4;2;13;15;10
Paraguay;8;1;5;2;7;10;8
Peru;8;2;2;4;8;15;8
Chile;8;1;4;3;8;9;7
Bolivia;8;1;3;4;12;19;6
Venezuela;8;1;1;6;4;13;4

Thursday, Sept. 2

At La Paz, Bolivia

Bolivia 1, Colombia 1<

At Quito, Ecuador

Ecuador 2, Paraguay 0<

Friday, Sept. 3

At Caracas, Venezuela

Argentina 3, Venezuela 1<

At Santiago, Chile

Brazil 1, Chile 0<

At Lima, Peru

Peru 1, Uruguay 1<

Sunday, Sept. 5

At Sao Paulo, Brazil

Brazil vs. Argentina, susp.<

At Quito, Ecuador

Ecuador 0 Chile 0<

At Montevideo, Uruguay

Uruguay 4, Bolivia 2<

At Asuncion, Paraguay

Paraguay 1, Colombia 1<

Monday, Sept. 6

At Lima, Peru

Peru vs. Venezuela, 9 p.m.<

Thursday, Sept. 9

At Asuncion, Paraguay

Paraguay vs. Venezuela, 6:30 p.m.<

At Montevideo, Uruguay

Uruguay vs. Ecuador, 6:30 p.m.<

At Barranquilla, Colombia

Colombia vs. Chile, 7 p.m.<

At Buenos Aires, Argentina

Argentina vs. Bolivia, 7:30 p.m.<

Friday, Sept. 10

At Sao Lourenco da Mata, Brazil

Brazil vs. Peru, 8:30 p.m.


ASIA

THIRD ROUND

Top two teams in each group qualify

Third-place teams advance

GROUP A

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Iran;2;2;0;0;4;0;6
South Korea;2;1;1;0;1;0;4
Utd Arab Emir.;2;0;2;0;1;1;2
Syria;2;0;1;1;0;1;1
Lebanon;2;0;1;1;0;1;1
Iraq;2;0;1;1;0;3;1

Thursday, Sept. 2

At Seoul, South Korea

South Korea 0, Iraq 0<

At Tehran, Iran

Iran 1, Syria 0<

At Dubai, United Arab Emirates

United Arab Emirates 0, Lebanon 0<

Tuesday, Sept. 7

At Suwon, South Korea

Lebanon 0, South Korea 1<

At Amman, Jordan

Syria 1, United Arab Emirates 1<

At Doha, Qatar

Iraq 0, Iran 3<

Thursday, Oct. 7

Iraq vs. Lebanon

South Korea vs. Syria

United Arab Emirates vs. Iran<

Tuesday, Oct. 12

Iran vs. South Korea

Syria vs. Lebanon

United Arab Emirates vs. Iraq<

Thursday, Nov. 11

Iraq vs. Syria

Lebanon vs. Iran

South Korea vs. United Arab Emirates<

Thursday, Nov. 16

Iraq vs. South Korea

Lebanon vs. United Arab Emirates

Syria vs. Iran<

Thursday, Jan. 27, 2022

Iran vs. Iraq

South Korea vs. Lebanon

United Arab Emirates vs. Syria<

Tuesday, Feb. 1, 2022

Iran vs. United Arab Emirates

Lebanon vs. Iraq

Syria vs. South Korea<

Thursday, March 24, 2022

Iraq vs. United Arab Emirates

Lebanon vs. Syria

South Korea vs. Iran<

Tuesday, March 29, 2022

Iran vs. Lebanon

Syria vs. Iraq

United Arab Emirates vs. South Korea


GROUP B

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Australia;2;2;0;0;4;0;6
Saudi Arabia;2;2;0;0;4;1;6
Japan;2;1;0;1;1;1;3
Oman;2;1;0;1;1;1;3
Vietnam;2;0;0;2;1;4;0
China;2;0;0;2;0;4;0

Thursday, Sept. 2

At Suita, Japan

Oman 1, Japan 0<

At Doha, Qatar

Australia 3, China 0<

At Riyadh, Saudi Arabia

Saudi Arabia 3, Vietnam 1<

Tuesday, Sept. 7

At Hanoi, Vietnam

Vietnam 0, Australia 1<

At Doha, Qatar

China 0, Japan 1<

At Muscat, Oman

Oman 0, Saudi Arabia 1<

Thursday, Oct. 7

Australia vs. Oman

China vs. Vietnam

Saudi Arabia vs. Japan<

Tuesday, Oct. 12

Japan vs. Australia

Oman vs. Vietnam

Saudi Arabia vs. China<

Thursday, Nov. 11

Australia vs. Saudi Arabia

China vs. Oman

Vietnam vs. Japan<

Thursday, Nov. 16

China vs. Australia

Oman vs. Japan

Vietnam vs. Saudi Arabia<

Thursday, Jan. 27, 2022

Australia vs. Vietnam

Japan vs. China

Saudi Arabia vs. Oman<

Tuesday, Feb. 1, 2022

Japan vs. Saudi Arabia

Oman vs. Australia

Vietnam vs. China<

Thursday, March 24, 2022

Australia vs. Japan

China vs. Saudi Arabia

Vietnam vs. Oman<

Tuesday, March 29, 2022

Japan vs. Vietnam

Oman vs. China

Saudi Arabia vs. Australia


AFRICA

SECOND ROUND

Group winners advance

GROUP A

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Algeria;2;1;1;0;9;1;4
Burkina Faso;2;1;1;0;3;1;4
Niger;2;1;0;1;4;4;3
Djibouti;2;0;0;2;2;12;0

Thursday, Sept. 2

At Marrakesh, Morocco

Burkina Faso 2, Niger 0<

At Blida, Algeria

Algeria 8, Djibouti 0<

Monday, Sept. 6

At Rabat, Morocco

Djibouti 2, Niger 4<

Tuesday, Sept. 7

At Marrakesh, Morocco

Burkina Faso 1, Algeria 1

GROUP B

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Tunisia;2;2;0;0;5;0;6
Zambia;2;1;0;1;2;3;3
Equatorial Guinea;2;1;0;1;1;3;3
Mauritania;2;0;0;2;1;3;0

Friday, Sept. 3

At Nouakchott, Mauritania

Zambia 2, Mauritania 1<

At Rades, Tunisia

Tunisia 3, Equatorial Guinea 0<

Tuesday, Sept. 7

At Ndola, Zambia

Zambia 0, Tunisia 2<

At Malabo, Equatorial Guinea

Equatoria Guinea 1, Mauritania 0

GROUP C

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Nigeria;2;2;0;0;4;1;6
Liberia;2;1;0;1;1;2;3
Cape Verde;2;0;1;1;2;3;1
Cent. Afr. Republic;2;0;1;1;1;2;1

Wednesday, Sept. 1

At Douala, Cameroon

Central African Republic 1, Cape Verde 1<

Friday, Sept. 3

At Lagos, Nigeria

Nigeria 2, Liberia 0<

Monday, Sept. 6

At Monrovia, Liberia

Liberia 1, Central African Republic 0<

Tuesday, Sept. 7

Cape Verde 1, Nigeria 2

GROUP D

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Ivory Coast;2;1;1;0;2;1;4
Cameroon;2;1;0;1;3;2;3
Malawi;2;1;0;1;1;2;3
Mozambique;2;0;1;1;0;1;1

Friday, Sept. 3

At Maputo, Mozambique

Mozambique 0, Ivory Coast 0<

At Yaounde, Cameroon

Cameroon 2, Malawi 0<

Monday, Sept. 6

At Abidjan, Ivory Coast

Ivory Coast 2, Cameroon 1<

Tuesday, Sept. 7

At Johannesburg, South Africa

Malawi 1, Mozambique 0

GROUP E

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Mali;2;1;1;0;1;0;4
Kenya;2;0;2;0;1;1;2
Uganda;2;0;2;0;0;0;2
Rwanda;2;0;1;1;1;2;1

Wednesday, Sept. 1

At Agadir, Morocco

Mali 1, Rwanda 0<

Thursday, Sept. 2

At Nairobi, Kenya

Kenya 0, Uganda 0<

Sunday, Sept. 5

At Kigali, Rwanda

Rwanda 1, Kenya 1<

Monday, Sept. 6

At Entebbe, Uganda

Uganda 0, Mali 0

GROUP F

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Libya;2;2;0;0;3;1;6
Egypt;2;1;1;0;2;1;4
Gabon;2;0;1;1;2;3;1
Angola;2;0;0;2;0;2;0

Wednesday, Sept. 1

At Benghazi, Libya

Libya 2, Gabon 1<

At Cairo

Egypt 1, Angola 0<

Sunday, Sept. 5

At Franceville, Gabon

Gabon 1, Egypt 1<

Tuesday, Sept. 7

At Luanda, Angola

Angola 0, Libya 1

GROUP G

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
South Africa;2;1;1;0;1;0;4
Ethiopia;2;1;0;1;1;1;3
Ghana;2;1;0;1;1;1;3
Zimbabwe;2;0;1;1;0;1;1

Friday, Sept. 3

At Harare, Zimbabwe

Zimbabwe 0, South Africa 0<

At Cape Coast, Ghana

Ghana 1, Ethiopia 0<

Monday, Sept. 6

At Johannesburg

South Africa 1, Ghana 0<

Tuesday, Sept. 7

At Bahir Dar, Ethiopia

Ethiopia 1, Zimbabwe 0

GROUP H

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Senegal;2;2;0;0;5;1;6
Namibia;2;1;1;0;2;1;4
Republic of Congo;2;0;1;1;2;4;1
Togo;2;0;0;2;0;3;0

Wednesday, Sept. 1

At Thies, Senegal

Senegal 2, Togo 0<

Thursday, Sept. 2

At Johannesburg

Namibia 1, Republic of Congo 1<

Sunday, Sept. 5

Lome, Togo

Namibia 1, Togo 0<

Tuesday, Sept. 7

At Brazzaville, Republic of Congo

Republic of Congo 1, Senegal 3

GROUP I

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Guinea-Bissau;2;1;1;0;5;3;4
Morocco;1;1;0;0;2;0;3
Guinea;1;0;1;0;1;1;1
Sudan;2;0;0;2;2;4;0

Wednesday, Sept. 1

At Nouakchott, Mauritania

Guinea-Bissau 1, Guinea 1<

Thursday, Sept. 2

At Rabat, Morocco

Morocco 2, Sudan 0<

Monday, Sept. 6

At Conakry, Guinea

Guinea vs. Morocco, ppd.<

Tuesday, Sept. 7

At Omdurman, Sudan

Sudan 2, Guinea-Bissau 4

GROUP J

;GP;W;D;L;GF;GA;Pts
Tanzania;2;1;1;0;4;3;4
Benin;2;1;1;0;2;1;4
Dem. Rep. of Congo;2;0;2;0;2;2;2
Magadascar;2;0;0;2;2;4;0

Thursday, Sept. 2

At Lubumbashi, Democratic Republic of Congo

Democratic Republic of Congo 1, Tanzania 1<

At Antananarivo, Madagascar

Benin 1, Madagascar 0<

Monday, Sept. 6

At Cotonou, Benin

Benin 1, Democratic Republic of Congo 1<

Tuesday, Sept. 7

At Dar es Salaam, Tanzania

Tanzania 3, Madagascar 2

Copyright 2021 The Associated Press. All rights reserved. This material may not be published, broadcast, rewritten or redistributed.

0
0
0
0
0

Recommended for you